ASIR Lustr DAMAR – 6322 – žlutá a bílá kombinace pro dokonalou atmosféru

ASIR Lustr DAMAR - 6322Lustr je nejen praktickým osvětlovacím tělesem, ale také velmi důležitým dekorativním prvkem interiéru. Hledáte-li neobvyklý lustr, který by váš dům zkrášlil, určitě neváhejte sáhnout po kombinaci žluté a bílé barvy, jako je tomu u ASIR Lustoru DAMAR – 6322.

Kovové tělo

Tento nevšední lustr má kovové tělo, což mu dodává nejen mimořádnou pevnost, ale také originální a moderní vzhled. Rozměry tohoto lustru jsou 100 x 58 cm, výška je 48 cm.

Stínidla a zdroje světla

Stínidla lustru DAMAR jsou kulaté s průměrem 15 cm a výškou 15 cm. Celkem lze umístit do lustru čtyři zdroje světla s typem zásuvky E27, které nejsou součástí dodávky.

Základová deska a instalace

Základová deska je velikosti 10 x 3 cm a lustr má ochranu IP20. K nastavení a připojení lustru je součástí návod a připojovací zařízení. Je třeba zdůraznit, že zapojení lustrů a nástěnnýsvítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Nakupujte levněji na www.nabyteklevneji.cz, kde si můžete tento nevšední lustr pořídit za velice přijatelnou cenu.

Dopřejte si dokonalou atmosféru a nechte se unést světlem ASIR Lustoru DAMAR.

ASIR Lustr DAMAR - 6322

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.