ASIR nástěnný obraz PÁV s led osvětlením 66 cm na plátně


Nástěnný obraz na plátně zobrazující PÁVA s led podsvícením

ASIR nástěnný obraz PÁV s led osvětlením je dokonalým doplňkem do každého interiéru. Jeho výrazný design a led osvětlení vytvoří prostor s úchvatnou atmosférou, kterou jen málokterý dekorativní doplněk dokáže vyvolat.

Materiál: PLÁTNO – tvoří základ celého obrazu. Plátno je kvalitně zpracované, což zaručuje vysokou kvalitu obrazu a jeho odolnost vůči poškození.

Velikost: 20 x 39 cm (2 kusy) 20 x 45 cm (1 kus) – plocha obrazu je rozdělena na tři části, které do sebe dokonale zapadají a tvoří jeden větší celek.

Celková velikost: 66 x 45 cm – díky tomuto rozměru se nástěnný obraz stává dominantou v místnosti, kterou vyzdobí.

Rám: dřevěný (tloušťka: 3 cm) – rám zabezpečuje pevné ukotvení plátna a zvyšuje jeho estetičnost.

Zadní strana s led světly – led osvětlení umocňuje atmosféru vyzařovanou nástěnným obrazem. Podsvětlení vykresluje detaily obrazu a vytváří na zdi zajímavé světelné efekty.

Napájení 1 9V baterií – napájení led světel není náročné a zabezpečuje jej baterie typu 9V.

Tlačítko pro zapnutí/vypnutí – jednoduchým stisknutím tlačítka můžete ovládat led osvětlení a vytvářet tak dokonalý zážitek pro vaše smysly.

ASIR nástěnný obraz PÁV s led osvětlením je originálním dárkem pro každého, kdo má rád výjimečné a jedinečné kousky do svého interiéru. Rozhodněte se pro tento skvostný kousek a užívejte si jeho krásu a atmosféru každý den.

Zajímá vás tento produkt? Více informací najdete na této stránce.

ASIR nástěnný obraz PÁV

ASIR nástěnný obraz PÁV

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.