ASIR Televizní stolek ZISINO borovice – recenze a cena

Jestli hledáte stylový, moderní a praktický televizní stolek, pak vám můžeme doporučit ASIR Televizní stolek ZISINO borovice. Tento stolek je ideálním řešením pro každou moderní obývací louži.

Vlastnosti a specifikace

Televizní stolek ZISINO nabízí dostatek úložného prostoru v podobě 3 otevřených polic. Poličky jsou ideální pro uložení vašeho DVD přehrávače, herní konzoly, streamovacího zařízení či nosičů médií. Díky dostatečnému prostoru nemusíte řešit nepřehlednost vaší obývací stěny a můžete si užívat pohodlnou zábavu.

Tento televizní stolek je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky s tloušťkou 18mm, což zajišťuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Barva je borovice, což působí velmi příjemně a teplým dojmem. Rozměry tohoto televizního stolku jsou 100 cm na šířku, 54 cm na výšku a 35 cm na hloubku. Dále je rozměr střední police šířka 47 cm, výška 18 cm a hloubka 35 cm. Výška nožiček je 15 cm.

Výhody

Mimo praktičnosti a moderního vzhledu, nabízí ASIR Televizní stolek ZISINO borovice také bezproblémovou montáž a jednoduché čištění. Jeho konstrukce a materiály jsou odolné vůči škrábancům a otřením, což zajišťuje další garanci dlouhého používání.

Navíc je ASIR Televizní stolek ZISINO borovice k dostání za velmi příznivou cenu, což představuje velmi výhodnou alternativu vůči jiným podobným produktům na trhu.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní televizní stolek s dostatečným úložným prostorem, moderním vzhledem a s výhodnou cenou, pak je ASIR Televizní stolek ZISINO borovice tou pravou volbou pro vás. S jistotou vám nabídne kvalitu, kterou očekáváte, a to za velmi příznivou cenu. Bude se skvěle hodit do každého moderního interiéru a poslouží vám na mnoho let.

ASIR Televizní stolek ZISINO borovice

Pořídíte si tento skvělý televizní stolek a zlepšíte tak svůj zážitek ze sledování oblíbených programů nebo filmů. Užijte si kvalitní produkt s moderním vzhledem a pevnou konstrukcí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.