Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings v rozměrech 45 x 45 cm


Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings

Roztomilé a zábavné vzory, pomocí kterých vyjádříte svou osobnost a smysl pro humor. Ať už s polštáři vyladíte pohovku nebo jimi obložíte celou postel, vždy budou hrát veselými barvami.

Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit – skvělý doplněk pro domov

Jaký máte styl? Klasický, moderní nebo třeba trochu extravagantní? Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings perfektně ladí s každým stylem. Tento zajímavý vzor v úžasných barvách rozzáří jakýkoliv interiér.

Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings

Rozměry 45 x 45 cm, které jsou ideální pro většinu polštářů. Bavlněná tkanina zaručuje, že se budete cítit příjemně a komfortně.

Nezapomeňte, že povlak na polštář Jumping Rabbit je skvělým dárkem pro blízkou osobu, která ocení originální a kvalitní výrobek.

Zakupte si svůj povlak na polštář Jumping Rabbit ještě dnes

Najdete nás na této stránce. Zařiďte si domov úžasnou dekorací, která bude vždy vyvolávat úsměvy.

Bavlněný povlak na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings

Nenechte si ujít tento skvělý výrobek, který vám bude dodávat radost a zábavu každý den. Koupí Bavlněného povlaku na polštář Jumping Rabbit od Butter Kings uděláte radost sobě i svým blízkým.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.