Béžový koberec Universal Berna Liso o rozměru 190×290 cm


Béžový koberec Universal Berna Liso – Téměř Univerzální Kousek Do Každého Interiéru

Béžový koberec Universal Berna Liso o rozměru 190x290 cm

Než začnete hodnotit kvalitu a vzhled nábytku ve vaší domácnosti, je třeba si uvědomit, že základ každého interiéru je podlaha a přesně toto byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli napsat právě o tomto originálním béžovém koberci Universal Berna Liso. Rozměr 190×290 cm dostačuje do většiny místností a kombinace zemitých barev s minimalistickým vzhledem zajistí, že kousek vizuálně sjednotí místnost.

Univerzální Stylová Volba Pro Každého

Koberce z kolekce Berna Liso jsou dokonalým dokladem toho, že jednoduchost je někdy nejlepší stylovou volbou. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a lehce zapadne do různých druhů interiéru, od klasického, přes bohémský, až po glamour. Polyesterový povrch díky svému charakteristickému lesku navíc dodává dávku elegance a je zároveň velmi příjemný pro bosou nohu.

Béžový koberec Universal Berna Liso o rozměru 190x290 cm

Vzácně Kombinovaná Kvalita

Pod koberec je přišita podkladová vrstva z přírodní bavlny, což poskytuje koberci větší stabilitu, ale také poskytuje řadu výhod. Bavlna je známá svojí prodyšností a tudíž se snadněji udržuje čistá. Je také vhodnou volbou pro alergiky, jelikož nezachytává prach. Tato kombinace optimalizuje náš pohodlný pocit, aniž bychom museli opustit stylovou stránku věci.

Značka Universal – Pro Dobrou Věc

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a podřizuje tomu své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. Universal se také snaží využívat co nejvíce místních zdrojů, aby vám poskytla kvalitní produkty za co nejlepší cenu. Proto s úspěchem nabízí na trhu nábytek a doplňky do interiéru již více než 20 let.

Koberec i Pro Vyhřívané Podlahy

Bez problémů můžete koberec též použít na podlahy s podlahovým vytápěním. Polyesterový povrch je odolný proti teplotám do 30 stupňů Celsia, tudíž vás nemusí nic omezovat v pohodlném užívání domova.

Pokud vás tento úchvatný ubrus zaujal, doporučujeme navštívit webové stránky vybirejnabytek.cz, kde ho najdete v nabídce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.