Bílá pěnová matrace MICADONI KAVAJA – luxus pro váš spánek v rozměru 160 x 200 cm a tloušťce 22 cm!

Bílá pěnová matrace MICADONI KAVAJA se stane vaším spolehlivým partnerem při každodenním odpočinku a spánku. Je to matrace, na které budete mít pocit, že se usadíte v oblaku. Její unikátní vlastnosti spolu s kvalitním zpracováním a materiály dělají z této matrace zážitek, který si opravdu užijete.

Bílá pěnová matrace MICADONI KAVAJA

Paměťová pěna a HD pěna zaručí dokonalý odpočinek

Bílá pěnová matrace MICADONI KAVAJA s paměťovou pěnou a HD pěnou vám zajistí dokonalý odpočinek. Základem matrace je 7zónová paměťová pěna, která rovnoměrně rozkládá tlak v jednotlivých tělesných zónách, což může mít pozitivní vliv na krevní oběh, zlepšovat kvalitu spánku a zmírňovat bolesti zad.

HD pěna se postará o uchycení a správnou distribuci tělesné váhy. Díky těmto dvěma pěnám, bude vaše tělo v dokonalé poloze a vy se budete cítit báječně i po celou noc.

Oboustranná matrace s dvěma stupni tuhosti

Oboustranná matrace je vysoká 22 cm a má dva stupně tuhosti – 3/5 a 4/5. Ať už si vyberete měkčí stranu s 3,5 cm 7zónovou paměťovou pěnou a 4 cm HD pěnou či tužší stranu s 14 cm komfortní pěnou, zažijete pohodlný spánek s potřebnou oporou pro vaše záda.

Oboustranná matrace s 7zónovou paměťovou pěnou a HD pěnou

Vysoká kvalita potahu matrace

Potah matrace je vyroben z kvalitní látky, která je antialergenní a velmi prodyšná, přičemž boky jsou ze sametové látky. Tento potah se dokáže snadno odstranit a vyprat v pračce, což usnadňuje údržbu.

Potah bílé pěnové matrace MICADONI KAVAJA

Čistěte matraci jednoduše a rychle

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Pořiďte si bílou pěnovou matraci MICADONI KAVAJA a dopřejte si luxusní spánek bez bolesti zad a různých nepříjemností.

Sleva na matrace MICADONI KAVAJA platí pouze do konce týdne. Objednejte si matraci ještě dnes na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/bila-penova-matrace-micadoni-kavaja-160-x-200-cm-tl-22-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.