BIZZOTTO Zahradní lehátko INFINITY bílé – dokonalá relaxace pro váš zahradní ráj


O PRODUKTU

Designové polohovatelné venkovní lehátko INFINITY od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Pevná konstrukce z bílého práškovaného hliníku garantuje lehkost, pohodlnost a nadčasovost lehátka. Polohovatelná opěrka s pěti pozicemi se bude velmi hodit při opalování a čtení. Béžový polštář z olefinové látky je odnímatelný a přizpůsobený k použití venku, jeho povlak můžete oddělit pro jednodušší praní. INFINITY má hliníková kola s pryžem, díky kterým bude manipulace s lehátkem velmi snadná. Poutavé lehátko v krásném světlém provedení a s perfektním trendy designem.

Výhodou tohoto lehátka je jeho nadčasovost a stylový design. Díky bílému práškovanému hliníku se bude perfektně hodit k jakémukoliv stylu zahrady, terasy či balkonu. Zároveň je INFINITY polohovatelné a odnímatelný polštář umožňuje snadnou údržbu a čistění lehátka. 

Klady

✅ Stylový design

✅ Odnímatelný polštář

✅ Polohovatelné opěradlo

✅ Kvalitní materiál

✅ Lehká konstrukce

Zápory

❌ Nejsou

S ČÍM LADIT

INFINITY je moderní a stylové venkovní polohovatelné lehátko. Krásně jej zakomponujete do jakéhokoliv místa, ale nejlépe ho využijete na zahradě u bazénu, na terase nebo na balkoně k relaxaci a opalování. Díky modernímu vzhledu zaručeně pozvedne vaši zahradu a je k dostání také v další barevné variantě. 

Krásné zbarvení v bílé barvě INFINITY lze snadno zkombinovat s dalším zahradním nábytkem. Nejlépe ho ladit budou doplňky v přírodních odstínech jako jsou hnědé květináče, vázy nebo rohože. Přidání barevných polštářů zajistí ještě výraznější účinek. 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál sedáku: olefinová látka (100% polypropylen)

Materiál konstrukce: práškovaný hliník

Barva lehátka: bílá, béžová

Rozměry dxhxv: 72x195x95 cm

Výška k sedáku: 34 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: vyžaduje

Péče: nečistoty odstraňujte suchým

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.