Černá sametová rohová pohovka do U pro dokonalý interiér – MICADONI Kendal 372 cm

Vytvořte si dokonalý interiér s velkolepou rohovou pohovkou Kendal od značky Micadoni. Tato pohovka zaujme charakteristickým prošíváním a nabízí nespoutanou relaxaci na bublinkových sedácích, opěradlech a područkách. Sametový úplet s jemným leskem je mimořádně měkký na dotek a díky technologii Cleanaboo je omezena absorpce tekutin. Navíc obsahuje certifikát PETPROOF, který ji dělá zvlášť odolnou a vhodnou pro domácnosti s domácími mazlíčky.

Pohovka Kendal se vyrábí na zakázku a nabízí se v nejrůznějších barevných provedeních. Můžete tak vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a interiéru. V kolekci Kendal si najde své místo každý, kdo hledá designové inovace a nebojí se experimentovat.

Certifikát odolnosti proti poškození

Velkou přidanou hodnotou rohové pohovky Kendal je certifikát PETPROOF, který ji dělá zvlášť odolnou proti poškrábání a oděru. Tento certifikát ocení zejména domácnosti s domácími mazlíčky, kteří rádi dráždí nábytek drápy. Pohovka tak zůstane v bezvadném stavu po dlouhou dobu a bude Vám sloužit jako nová.

Čistění sametového úpletu

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Individuální obchodní podmínky

Je nutné upozornit, že tento produkt se vyrábí na zakázku, a tudíž vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Je proto důležité pečlivě zvážit výběr barvy a zkontaktovat nás pro případné dotazy a nejasnosti.

Nezapomeňte, že si můžete vybrat barvu, která nejlépe zapadá do vašeho interiéru a bude Vás bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tento luxusní kus nábytku okamžitě zútulní váš interiér, a to nejen ve skandinávském, ale i glamour stylu. Pořízením této rohové pohovky Kendal od znač

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.