DARKA – stylový zahradní úložný box a příruční stolek v černé barvě


Zahradní úložný box/příruční stolek

DARKA je ideálním pomocníkem pro každého milovníka zahrady nebo balkonu. Nejenže nabízí dostatek úložného prostoru na uložení všeho potřebného, ale také vystupuje jako příruční stolek pro vaše občerstvení. Pokud si například rádi pochutnáváte na čaji či kávě v příjemném prostředí, DARKA pro vás bude tou správnou volbou.

Úložný prostor je vhodný do interiéru a krytých teras na odkládání polštářů, dek, hraček, prostě všeho, co potřebujete na terase či balkoně mít stále po ruce. Ať už se jedná o zahradní nářadí nebo míče pro děti, vše bude uloženo v bezpečí a chráněno před zvlhnutím a sluncem. Navíc, s objemem 43 litrů, vám DARKA nabídne dostatek místa pro uskladnění všeho, co potřebujete.

Stylový design

Na první pohled připomíná dřevo, ale je vyroben z plastu. Box je černé barvy, a tak bude nejen funkčním, ale také stylovým doplňkem. Vybírat totiž nemusíte pouze mezi praktickým a hezkým, DARKA totiž nabízí obojí.

DARKA je však nejen esteticky příjemná, ale také funkční. Kromě úložného prostoru nabízí také možnost využití jako příruční stolek. Můžete si tak nejen pochutnat na svém občerstvení, ale zároveň si ho nechat pod rukou v kdykoliv přístupném úložném boxu.

Technické parametry

Pro ty, kteří mají rádi přesné údaje, zde jsou technické parametry DARKA:

  • Barva: černá
  • Rozměry (šxvxh): 39 x 42 x 39 cm
  • Objem: 43 litrů
  • Materiál: plast
  • Dodáváno v demontu.
  • Záruka 24 měsíců.

Závěr

Pokud hledáte praktický a zároveň krásný doplněk pro svou zahradu nebo balkon, neváhejte a sáhněte po DARKA. Nabízí dostatek úložného prostoru, stylový design a funkčnost v jednom. Navíc, s dodávkou v demontu, si ho můžete snadno a rychle sestavit. A pokud uvažujete i o pořízení jiného stylu nebo barvy, mrkněte na další produkty na stránce nábytku pro život.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.