Designový závěsný stolek Vivo s LED osvětlením od Vivaldi, 140 cm bílý

Tento závěsný TV stolek Vivo zaujme svým moderním a elegantním vzhledem. Poslouží jako skvělý doplňek pod jakoukoliv televizi, které dodá neodolatelné charisma. A díky jeho LED podsvícení bude váš obývací pokoj mnohem svěží.

Originální a elegantní kus nábytku s LED osvětlením

Stolek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což z něj dělá robustní a odolný kus nábytku. Jeho bílá barva dodává pocit elegance a harmonie do interiéru, a díky inteligentnímu designu se dokáže snadno přizpůsobit jakémukoliv stylu a vybavení místnosti.

LED osvětlení na spodní straně stoleku vytváří nejen jedinečnou atmosféru, ale také umožňuje snadnou orientaci ve tmě. Světlo lze snadno zapínat a vypínat pomocí dodávaného dálkového ovladače.

Nosnost a rozměry

Stolek může unést až 15 kg, takže bez problémů pojme jakýkoliv televizor. Jeho rozměry jsou výška 40 cm, šířka 140 cm a hloubka 38 cm, díky čemuž je dostatečně prostorný pro všechny vaše multimediální zařízení.

Objednejte nyní! Pokud chcete získat tento unikátní kus nábytku pro svůj obývací pokoj, objednejte si ho nyní na www.isolund.cz a přidejte do svého interiéru kousek, který bude rozhodně stát za to.

Závěsný TV stolek Vivo s LED osvětlením
Závěsný TV stolek Vivo s LED osvětlením

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.