Deska pod umyvadlo Ravak 80×55 cm v ořechovém provedení – X000000836

Deska pod umyvadlo je důležitou součástí každé koupelny. Musí být pevná, odolná a měla by se co nejlépe hodit ke zbytku koupelnového nábytku. Pokud hledáte desku v ořechovém provedení, možná vás zaujme .

Hlavní vlastnosti

Tato deska pod umyvadlo má rozměry 80×55 cm a je vyrobena z kvalitních materiálů. Domů je koupíte v ořechovém provedení, což působí velmi elegantně a je vhodné pro moderní koupelny. Navíc je deska odolná vůči vlhkosti a snadno se udržuje v čistotě.

Montáž

Montáž této desky pod umyvadlo je velmi jednoduchá. Deska se jednoduše připevní ke stěně pomocí speciálních kovových držáků a potom se na ni nainstaluje umyvadlo. Deska má k dispozici otvory pro vodovodní baterie a odpad, takže se nemusíte bát, že byste si museli dělat nějaké nechtěné otvory.

Cena a kde koupit

se vyznačuje velmi příznivou cenou. Pokud ji chcete zakoupit, můžete se podívat na srovnavacnabytku.cz, kde je momentálně za akční cenu. Navíc si můžete vybrat z dalších podobných modelů a porovnat ceny.

Deska pod umyvadlo Ravak 80x55 cm v ořechovém provedení - X000000836

je přesně to, co hledáte, když chcete koupit elegantní a funkční doplněk do vaší koupelny. Aby jste ale nezapomněli, že není jediný na trhu, tak se koukněte na další nabídky nejdříve.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.