Dětský psací stůl Londen od Vipack – prostorný a praktický kousek pro vaše dítě


Značka Vipack přináší neustále inovativní řešení pro dětské pokoje

Tato belgická značka srší skvělými nápady na chytrá řešení prostoru a neustále své zákazníky zásobuje inovativními kusy nábytku. Díky tomu si může pořídit tento psací stůl, v kombinaci s pasující vyvýšenou postelí Vipack ze stejné kolekce.

Minimalistický design a prostorná pracovní plocha

Psací stůl Vipack skvěle zapadne do minimalisticky laděného dětského pokoje. Jeho prostorná pracovní plocha je ideální pro děti, které potřebují místo pro učení a kreativní práci. Stůl je také vybaven praktickými šuplíky pro uložení potřebného materiálu.

Dětský psací stůl Londen od Vipack

Vysoce kvalitní provedení

Tento dětský psací stůl od Vipack je vyrobený z kvalitních materiálů a jeho provedení je bezchybné. Stůl tak vydrží spoustu let a bude moci sloužit vašemu dítěti i v následujících letech.

Specifikace produktu

  • rozměry: 140 x 65 x 77 cm
  • materiál: MDF s povrchem v bílé barvě
  • kombinovatelné s dalšími produkty z kolekce Londen
  • vybavený šuplíky na ukládání materiálu

Pokud hledáte kvalitní a praktický psací stůl pro vaše dítě, určitě zvažte nabídku belgické značky Vipack. Pokud vás tento konkrétní model oslovil, navštivte stránky prodejce a pořiďte si ho i s dalšími produkty z kolekce Londen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.