Elegantní křeslo MICADONI Mamaia s černým sametem a zlatou podnoží pro luxusní interiéry


Elegantní křeslo MICADONI Mamaia

Vybavení domova nikdy nebylo snazší!

Je čas obnovit svůj interiér a zavraždit monotónnost! Pokud jste uvažovali o nábytku, který září noblesou, stylovým designem a nadčasovou elegancí, pak byste se měli podívat na křeslo MICADONI Mamaia.

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Křeslo Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalounění je vyrobeno z tkaniny imitující samet s jemným leskem, které je velmi měkké a hedvábné na dotek. Navíc se značí dobrou odolností proti oděru, díky tomu je vhodné i do komerčních prostor.

Kromě estetických kvalit je křeslo také pozoruhodně pohodlné a ergonomické. Sezení je podtrženo kovovou, zlatě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si to pravé do vašeho interiéru!

Křeslo MICADONI Mamaia s černým sametem a zlatou podnoží

Celek doplňují elegantní knoflíky na opěradle, které křeslu dodávají noblesu a stylové zakončení. S křeslem Mamaia se stanete majitelem unikátního kusu nábytku, kterým se budou vaši hosté obdivovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Různé barvy křesla MICADONI Mamaia

Křeslo MICADONI Mamaia s černým sametem a zlatou podnoží je luxusním prvkem do vašeho interiéru, přinášejícím s sebou eleganci, komfort a nadhled. Vyberte si svou oblíbenou barvu a dopřejte si skvost nábytku, který vás uhrane na první pohled.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.