Mlýnek na sůl s vintage vzhledem z kaučukovníkového dřeva T&G Woodware Vintage Green


Mlýnek na sůl s vintage vzhledem z kaučukovníkového dřeva T&G Woodware Vintage Green

Viděli jste někdy naživo venkovskou anglickou kuchyni? Hraje v ní prim dřevo a jednoduché tvary, krásné jemné dekory a hlavně poctivá práce. To samé najdete i v kuchyňské kolekci značky T&G Woodware, která sama pochází z anglického Bristolu, a tak moc dobře ví, jak vytvořit ty pravé anglické doplňky nasáté venkovskou atmosférou.

Kaučukovníkové dřevo s vintage vzhledem

Mlýnek na sůl z kaučukovníkového dřeva T&G Woodware Vintage Green je nejen praktický, ale také krásný doplněk do vaší kuchyně. Elegantní design s vintage vzhledem vás přenese alespoň na chvíli do anglického venkova. Kaučukovníkové dřevo je velmi pevné a pro jeho zpracování se využívají pouze materiály přírodního původu. Díky tomu můžete mít jistotu, že mlýnek je vyroben z kvalitních materiálů a bude vám sloužit po mnoho let.

Snadno použitelný mlýnek

Tento mlýnek je ideální pro mletí soli, ale díky nastavitelné keramické žárovce můžete nastavit jemnost mletí podle vašich preferencí. Žárovka je velmi pevná, odolná a udržuje si svou ostrost až několik let. Mletí je velmi snadné – stačí otočit horní částí mlýnku a sol se postupně sype dolů. Tímto způsobem ušetříte čas a namáhu spojenou s mletím soli ručně.

Objednávku na toto krásné kaučukovníkové dřevo si můžete udělat přímo na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Ušetříte si tím čas a navíc si můžete být jistí, že si kupujete kvalitní a trvanlivý produkt od renomované britské značky. Tento mlýnek na sůl bude krásnou ozdobou vaší kuchyně, ale také skvělým pomocníkem při vaření.

Mlýnek na sůl z kaučukovníkového dřeva T&G Woodware Vintage Green

Nečekejte a pořiďte si tento krásný mlýnek na sůl od T&G Woodware ještě dnes na www.nabytekprozivot.cz a dopřejte si krásný a praktický doplněk do vaší kuchyně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.