NAVÍC NADMOHAN – STUPŇUJTE KVALITU SVOHO SPANÍ!


Navíc Nadmohan – Stupňujte Kvalitu Svého Spánku!

Spánek je nezbytný pro regeneraci těla a mysli. Kvalitní spánek nás nabije energií a zlepší náš celkový zdravotní stav. Je důležité, aby jsme si vybrali správnou matraci, která nám umožní pohodlný a kvalitní spánek. Jednou z takových matrací je ortopedická sendvičová matrace s rozměry 90×200.

Ortopedické Vlastnosti Matrace

Tato matrace je vyráběna z viscoelastické paměťové pěny a PUR pěny, což jsou materiály známé svou výbornou kvalitou a odolností. Matrace má rozdílnou tuhost stran – bílou stranu s vyšší střední tuhostí a zelenou stranu s nižší střední tuhostí. Zelená strana je vhodná i pro malé děti.

Matrace má 7 zón anatomické masážní profilace pro optimální oporu těla a provzdušnění jádra matrace. V oblasti pánve napomáhá k odlehčení kloubům a pohybovému aparátu. Díky tomu poskytuje jemnou masáž v průběhu spánku a pomáhá uvolnit napětí svalů.

Potah A Údržba

Matrace je vhodná pro všechny typy roštů a má snímatelný a pratelný potah. Potah Relaxtic je prošitý dutým vláknem a lze jej prát v pračce do teploty 60 °C. Díky tomu je matrace snadno udržovatelná a stále vypadá jako nová.

Nosnost Matrace

Matrace má doporučenou nosnost do 110 kg. To znamená, že ji mohou používat nejen dospělí, ale i děti a mladí lidé.

Při výběru matrace je důležité myslet na své zdraví a pohodlí. Investice do kvalitní matrace se bezpochyby vyplatí, a to nejen pro náš spánek, ale i pro celkový stav našeho těla a mysli. Pokud chcete získat ještě více informací o této matraci, navštivte stránky Sidonia.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.