Nové sprchové dveře 80 cm od Ravaku – model Supernova 03V401O2Z1

Sprcha je jedním z nejdůležitějších míst v každé koupelně. Pokud je vybavena sprchovými dveřmi, můžete si užít pohodlnou a osvěžující sprchu. Pokud ale máte koupené staré sprchové dveře a potřebujete změnu, můžeme vám nabídnout nové sprchové dveře od Ravaku.

Specifikace dveří

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v bílé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Dveře mají šířku 80 cm, což je ideální pro standartní velikost sprchového koutu. Výplň dveří je vyrobena z čirého skla s dekorem transparent, což dodá koupelně elegantní a místy i decentní vzhled.

Nové sprchové dveře 80 cm od Ravaku - model Supernova 03V401O2Z1

Nová technologie – RAVAK AntiCalc®

Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat nové sprchové dveře od Ravaku, je technologie a kvalita materiálu. Sklo sprchových dveří je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu a vyniká hydrofobními účinky, což znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým.

Tuto technologii nazývá Ravak AntiCalc®, která sklu dodává hydrofobní povrch s perleťovými kapičkami a tím zajišťuje jednodušší údržbu povrchu. Velkou výhodou této technologie je také to, že se na povrchu neusazují žádné nečistoty.

Posuvný systém otevírání

Nové sprchové dveře od Ravaku se otevírají pomocí posuvného systému. Je to velmi praktický a efektivní způsob, jak otevírat a zavírat dveře. Při použití tohoto systému se dveře posouvají po kolejnici a úplně se sklápí, čímž uvolní vstup do sprchového koutu.

Nové sprchové dveře 80 cm od Ravaku - model Supernova 03V401O2Z1

Závěr

Nákup nových sprchových dveří může být složitý, ale s nabídkou od Ravaku to bude snadné. Nabízíme vám sprchové dveře vyrobené z kvalitního materiálu s moderní technologií a posuvným systémem otevírání.

Pokud jste zvědaví na detaily a chcete si prohlédnout nabídku všech sprchových dveří od Ravaku, klikněte na odkaz zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.