Novinkou na trhu: Take Me Home Honza II – pohodlná dubová jídelní židle


Jídelní židle Honza II – minimalistický vzhled s prvky posledních trendů

Jídelní židle Honza zaujme již na první pohled svým minimalistickým vzhledem. Spojení masivního dubového dřeva a dubové dýhy vytváří společně atraktivní prvek, který do vašeho interiéru vnese nádech posledních trendů. Židle se hodí jak do moderních, tak i klasických interiérů.

Nejlepší současný design

Židle představuje nejlepší současný design. Navrhli ji Szymon Hanczar a Przemek Słowik, lektoři na vratislavské Akademii výtvarných umění v oddělení nábytku. Jejich návrh reflektuje nové trendy v oblasti nábytku, v nichž se snoubí minimalismus, elegance a funkčnost.

Vyjímečný komfort

Sedák židle Honza II poskytuje skvělý komfort při sezení, díky čemuž můžete pohodlně relaxovat u stolu i během těch nejdelších večírků. Navíc se jedná o velmi stabilní židli, která je schopna unést zatížení až 120 kilogramů.

Univerzální židle pro váš domov

S jídelní židlí Honza II značky Take Me Home získáte nejen vysoce kvalitní výrobek, ale i elegantní kousek nábytku. Židle zapadne do různých stylů interiéru, ať už se jedná o moderní nebo klasický design. Spojení vysoce kvalitních materiálů a moderních prvků poskytuje skvělou kombinaci, která dokáže zaujmout i ty nejnáročnější zákazníky.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a designovou jídelní židli, měli byste si určitě prohlédnout model Honza II od značky Take Me Home. Tento produkt zvyšuje komfort vašeho sezení a zároveň do vašeho interiéru vnáší stylový prvek. Navštivte nabytekhned.cz a objednejte si svůj kousek ještě dnes.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.