Nový designový hit pro váš interiér – ASIR Lustr TELTRIO v černé barvě


Co je to lustr?

Lustr je osvětlovací těleso, které slouží k osvětlení a dekoraci interiéru obytných nebo společenských prostor, ale může být také použit v exteriéru nebo nad vchodem paláce. Nejčastěji se zavěšuje na strop nebo na klenbu místnosti.

ASIR Lustr TELTRIO

ASIR Lustr TELTRIO je nový designový hit pro váš interiér. Tento lustr je vyroben z kovového těla, kovových stínidel a kovové základní desky, což ho dělá velmi pevným a odolným. Jeho rozměry jsou 91 x 25 x 49-129 cm, délka kabelu činí 90 cm a výška základové desky je 3 cm.

Specifikace

Průměr prvního stínidla činí 20 cm, výška prvního stínidla je 27 cm. Průměr druhého stínidla je 25 cm a výška druhého stínidla je 20 cm. Průměr třetího stínidla je 22 cm a výška třetího stínidla je 33 cm. Celková délka lustru se pohybuje od 49 cm do 129 cm.

Ochrana této osvětlovací soustavy je IP20, což znamená, že je vhodná pro použití v interiéru. Typ žárovky, který lustr používá, je 3 x E27 s maximálním výkonem 40 W. Je důležité poznamenat, že žárovka není součástí dodávky.

Závěr

ASIR Lustr TELTRIO v černé barvě je skvělým doplňkem pro váš interiér. S jeho moderním designem a vysokou kvalitou zpracování bude váš prostor elegantní a stylový. Pokud hledáte osvětlovací soustavu, která vám poskytne dostatek světla a zároveň vypadá velmi dobře, ASIR Lustr TELTRIO je pro vás tou správnou volbou.

Pro více informací o této osvětlovací soustavě, navštivte náš eshop.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.