Nový Regál Tempo Asistent s novým designem v dubu Sonoma


Nový Regál Tempo Asistent v dubu Sonoma s novým designem

Vhodný do kanceláří, pracoven, školních učeben a zasedacích místností

Regál Tempo Asistent je novinkou na trhu nábytku pro kanceláře a pracovny. Nový design v kombinaci s provedením v dubu Sonoma láká nejen na svou moderní a elegantní podobu, ale také na vysokou kvalitu a praktičnost. Nový regál se skládá z několika nízkých polic, které poskytují dostatek prostoru pro ukládání dokumentů a další drobné kancelářské potřeby. Regál je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub sonoma.

Sestavte si svou vlastní stylovou sestavu TEMPO ASISTENT

Regál Tempo Asistent je součástí stylové sestavy TEMPO ASISTENT, která je vhodná na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností. Díky tomu, že jsou komponenty ze sestavy objednávány jednotlivě, můžete si sestavit regál a další nábytek zcela podle vlastních představ a potřeb. Součástí této sestavy jsou kromě tohoto nízkého policového regálu také stoly, skříně a další doplňkový nábytek.

Celkový přehled všech komponentů viz „Související“

Pro snadné a rychlé sestavení vlastní sestavy TEMPO ASISTENT doporučujeme procházet také související nabídku a výběr dalších komponentů, které perfektně doplní váš nový regál Tempo Asistent. V nabídce najdete například stoly v různých velikostech a tvarech, skříně na ukládání dokumentů a šanony pro uspořádání drobností.

Zboží je dodáváno v demontu.

Regál Tempo Asistent a ostatní komponenty sestavy TEMPO ASISTENT jsou dodávány v demontu. Pro přesný návod na sestavení doporučujeme návštěvu webových stránek výrobce. Objednávku můžete provést jednoduše prostřednictvím e-shopu nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu pro více informací.

Regál Tempo Asistent v dubu Sonoma

Nový Regál Tempo Asistent v dubu Sonoma s novým designem je ideální volbou pro všechny, kteří hledají praktický a moderní nábytek pro kanceláře, pracovny či školní učebny. Sestavu TEMPO ASISTENT si můžete sestavit zcela podle svých představ a potřeb, a tak si zajistit perfektní vybavení pro vaše pracovní prostory.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.