Revoluční vanová baterie Ravak s přepínačem chrom TDF061.00 X070134 – teplota vody přesně podle vašich přání


Revoluční vanová baterie Ravak s přepínačem chrom TDF061.00 X070134

Teplota vody přesně podle vašich přání

Toužíte po dokonalé koupeli? S touhle baterií je připravena jen pro vás. Přepínač umožňuje volbu teploty podle vašich přání. Teď už se musíte jen uvolnit a užívat si.

Páková podomítková vanová baterie s přepínačem

Jiné baterie už nechcete? Tato baterie s přepínačem vám může poskytnout veškerý komfort, o kterém sníte. Je lehce ovladatelná a připravená na použití v jakémkoliv okamžiku.

Průtok baterie je 21 litrů/minutu

Chcete mít stále dostatek vody? S průtokem této baterie si budete moci užívat koupel i sprchu bez obav. Ať už se budete chtít uvolnit v horké lázni nebo osvěžit v chladné sprše, baterie vám to umožní.

S lesklým povrchem

Musí mít vaše koupelna vždycky dokonalý vzhled? Lesklý chromový povrch této baterie vám dopřeje pocit luxusu. Ať už jste pečlivý člověk nebo máte rádi koupelnu v luxusním stylu, tato baterie se hodí právě vám.

Nekupujte levné plasty, když můžete mít kvalitní vanovou baterii

Dnes už není nutné šetřit na kvalitě, hodnota produktu se odvíjí od spokojenosti zákazníka a výhody zákazníků. Při výběru baterie na vanu by neměla být prioritou cena, ale kvalita, aby Vám co nejdéle sloužila a vydržela mnoho let.

Revoluční vanová baterie Ravak s přepínačem chrom TDF061.00 X070134

Odkaz na nákup:

https://www.crosta.cz/produkt/vanova-baterie-ravak-10-free-s-prepinacem-chrom-tdf061-00-x070134

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.