Růžová jídelní židle ZUIVER TEDDY KINK – vyzkoušejte trendovou barvu!


Stylová jídelní židle ZUIVER TEDDY KINK

ZUIVER TEDDY KINK zaujme na první pohled svým čalouněním. Příjemná látka, připomínající plyšového medvídka, dodá vašemu posezení úplně novou úroveň pohodlí.

Toto originální čalounění elegantně doplňuje zlatě lakovaná kovová podnož, která dodá židli atraktivitu a design. Pohodlně se usaďte na této židli u jídelního či pracovního stylu a užijte si patřičný prožitek z posezení.

Židle se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Výborně se hodí jako doplněk k minimalistickému stylu, ale také vykouzlí krásný kontrast v rustikálním interiéru.

K čištění doporučujeme

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud je židle znečištěna silněji, doporučujeme použít mýdlo a vodu. V žádném případě nedoporučujeme používání agresivních čistících prostředků, které mohou poškodit látku i kovovou konstrukci.

Zaujala vás tato židle?

Pokud vás tato židle zaujala, můžete si ji zakoupit na Nabýváme nábytek. Také zde najdete další podobné kousky, takže si můžete být jisti, že doplníte svůj interiér o stylový a moderní kus nábytku.

Růžová jídelní židle ZUIVER TEDDY KINK
Detail kovové podnože židle ZUIVER TEDDY KINK

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.