Růžový zahradní sedací vak BINGO KIDS od ASIR – roztomilý doplněk pro dětskou zahradu


Růžový zahradní sedací vak BINGO KIDS od ASIR

Moderní zahradní sedací vak BINGO KIDS od ASIR je roztomilý doplněk pro dětskou zahradu. Vaše děti si ho zamilují a využijí ho na zahradě i doma. Tento sedací vak nabízí dětem příjemné a pohodlné posezení a vybrat si mohou z několika barevných provedení. Pokud hledáte něco, co bude děti bavit a zároveň bude praktické, je toto řešení ideální volbou.

Růžová barva

Sedací vak je k dispozici v růžové barvě, což je perfektní barva pro děvčata. Růžový vak může být perfektním doplňkem pro zahradní zábavy vašich dětí. Bude jim sloužit při pikniku, kdy budou mít kde posedět a zároveň si užijí svůj čas na čerstvém vzduchu.

Materiály použité pro výrobu sedacího vak

Růžový sedací vak je vyroben z 100% recyklovaného polystyrenu s vysokou hustotou a voděodolné tkaniny, která nemá podšívku. Materiály, použité při výrobě sedacího vak, jsou vysoce kvalitní, což zaručuje jeho trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vak je velmi pevný a dokáže snést proudící vodu, takže se nemusíte bát, že bude nějakým způsobem poškozen.

Parametry

Šířka sedáku činí 40 cm, výška opěradla je 65 cm a výška sedu je 25 cm. Sedací vak je vyroben z recyklované polystyrenové pěny (EPS) s hustotou mezi 7 a 20. Maximální nosnost sedacího vaku činí 200 kg.

Pokud hledáte něco praktického a zároveň moderního, růžový sedací vak Bingo Kids od ASIR je pro vás tou správnou volbou. Nenechte si ujít tuto fantastickou příležitost a přidat si do zahrady nebo na balkon tento roztomilý a pohodlný doplněk. Můžete si ho zakoupit zde.

Sedací vak Bingo Kids růžový od ASIR

Sedací vak Bingo Kids růžový od ASIR

Růžový sedací vak Bingo Kids od ASIR je roztomilý doplněk pro dětskou zahradu. Své děti tímto způsobem překvapíte a uděláte jim radost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.