Šatní skříně Rita S1 100cm v elegantní černé barvě


Jste našimi milými zákazníky a hledáte dokonalou šatní skříň, která by svou elegancí a jednoduchostí dokázala vyhovět vašim nárokům? Pak by se vám mohla líbit právě šatní skříň Rita S1 100cm v elegantní černé barvě!

Posuvná šatní skříň Rita

Jednoduchost a praktičnost jsou hlavními vlastnostmi této šatní skříně. Díky posuvnému systému BIMAK získáte dostatek prostoru k uspořádání vašeho oblečení. Materiál použitý pro výrobu korpusu je 16 mm silná laminovaná deska a čela jsou zhotovena z MDF desky tl. 18 mm s viditelným frézováním. To vytváří moderní a nadčasový vzhled šatní skříně.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Vnitřní uspořádání šatní skříně je řešeno velmi prakticky a efektivně. Skříň disponuje přihrádkami na spodní části, na horní části jsou police, a nahoře jsou tyče na zavěšení oblečení. Díky tomu budete mít vaše oblečení vždy po ruce a můžete si rychle vybrat, co právě potřebujete.

Nadčasové barvy a jednoduché linie

Barva šatní skříně je elegantní černá, která se hodí do každého interiéru. Kombinuje se s bílou, šedou, hnědou a dalšími barvami. Díky jednoduchým liniím se hodí do každého moderního interiéru.

Pro více informací o šatní skříni Rita S1 100cm v elegantní černé barvě navštivte tento odkaz.

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Korpus je zhotoven z 16 mm silné laminované desky, což zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu šatní skříně. Tento materiál je navíc odolný vůči poškrábání a poškození.

Čela MDF deska tl. 18 mm s viditelným frézováním

Čela šatní skříně jsou zhotovena z MDF desky tl. 18 mm s viditelným frézováním. To dodává celkový vzhled šatní skříně moderní a nadčasový vzhled.

Madla ve zlaté barvě

Madla šatní skříně jsou vyrobeny z kovu a jsou v elegantní zlaté barvě. Tato barva dokonale kontrastuje s černou barvou a dodává celkovému vzhledu šatní skříně luxusní vzhled.

Posuvný systém BIMAK

Důležitým prvkem této šatní skříně je posuvný systém BIMAK. Díky tomuto systému se dveře snadno posouvají a můžete si tak rychle vybrat oblečení, které potřebujete.

Povrchová úprava hrany odolná proti poškození s 0,5 mm silnou PVC dýhou

Povrchová úprava hrany šatní skříně je odolná vůči poškození a zabraňuje tak deformacím a odštěpování. Tato povrchová úprava je opatřena 0,5 mm silnou PVC dýhou.

Nábytek je dodáván v demontu

Šatní skříň Rita S1 100cm v elegantní černé barvě je dodávána v demontu. To znamená, že ji budete muset sestavit, což není nijak složité. Pokud si nevíte rady, obraťte se na naši zákaznickou podporu, rádi vám s montáží poradíme.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

100x200x62 cm

Obrázky

Šatní skříň Rita S1 100cm v elegantní černé barvě

Šatní skříň Rita S1 100cm v elegantní černé barvě

Shrnutí

Šatní skříň Rita S1 100cm v elegantní černé barvě je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a praktickou skříň pro své oblečení. Šatní skříň disponuje dostatečným úložným prostorem a moderním vzhledem. Pokud se vám líbí tato šatní skříň, navštivte naši webovou stránku a podívejte se na další šatní skříně, které nabízíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.