Šedý konferenční stolek z vláknitého jílu WOOOD Dean – stylově praktický kousek do vašeho interiéru!

Tento stylový konferenční stůl Dean je vyroben z vláknitého jílu, který je ošetřen voděodolným nátěrem a lakem. Nejen, že se tedy jedná o trendy konferenční stolek, ale zároveň je tento kousek vhodný pro i venkovní použití.

Materiál fiberclay

Fiberclay je nevšední materiál s otevřenou povrchovou strukturou. Pokud jej ponecháte celoročně venku a neprovádíte žádnou údržbu, může dojít k poškození vrchní vrstvy, vyblednutí nebo skvrnám. Proto je důležité konferenční stolek chránit před deštěm, a to raději po celý rok. Zároveň doporučujeme okamžité odstranění skvrn, aby nedošlo k trvalému poškození. Tento nábytek nejlépe vyčistíte měkkým kartáčem a mýdlovou vodou.

Vhodný i do interiéru

Královský šedý odstín tohoto stolu se hodí do každého interiéru. Praktické rozměry o velikosti 80 cm jsou perfektní pro vytvoření příjemného prostředí při setkání s přáteli. Stůl se postará o dostatek prostoru pro vaše drinky i občerstvení.

Šedý konferenční stolek z vláknitého jílu WOOOD Dean

Bezpečnost a stabilita

Konferenční stůl je vybaven ergonomickými nohami, které zajišťují bezpečnost a stabilitu nábytku. Váha stolu je lehká, což znamená, že jej bez problémů můžete přesouvat na různá místa.

Chcete si domů pořídit nejen praktický, ale i stylový konferenční stolek? Potom nemůžete minout tento šedý konferenční stolek z vláknitého jílu WOOOD Dean, který najdete na Crosta.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.