Stylová šedá rohová pohovka MICADONI Jodie s délkou 341 cm, ideální pro prostorný obývací pokoj


Stylová šedá rohová pohovka MICADONI Jodie

Prostorná a elegantní pohovka pro váš obývací pokoj

Prostorná modulární rohová pohovka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Tento designový kousek bude skvělou volbou pro prostorné obývací pokoje, kde se hodí více místa na odpočinek nebo pro společné posezení s rodinou a přáteli.

Elegantní strukturovaná tkanina, která se značí viditelnou vazbou vláken bez lesku. Pohovka má nejen velmi moderní design, ale také elegantní povrchovou úpravu. Tkanina je hebká a příjemná na dotek a vyrobena z kvalitního materiálu.

Látka prošla testem na cigarety, díky tomu je pohovka vhodná i do komerčních prostor. Tato pohovka je dokonalou volbou nejen pro domácnosti, ale i pro různé komerční prostory. Je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, který splňuje přísné bezpečnostní normy.

Její polstrovaný tvar vám zaručí plnohodnotný odpočinek, zatímco hluboký sedák umožní dokonalou relaxaci. Tato rohová pohovka je navržena tak, aby vám maximalizovala pohodlí a relaxaci. Hluboký sedák a tvarované opěráky vám pomohou rychle odpočinout. Neobvyklý tvar pohovky zvýrazňuje vaši chuť k inovativnímu designu interiéru.

Opřít se můžete také o tvarované opěráky a široké područky, které vybízejí k nespoutanému lenošení. Základní část rohové pohovky je tvarovaná pro maximální ustálení a odpočinek. Područky a opěráky jsou pak pečlivě navrženy, aby byly co nejpohodlnější, a aby vám pomohly rychle usnout.

Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku. Celkový design tehdy zahrnuje nízkou podnož, která ladí s celkovou siluetou pohovky. Je to další důkaz pro designovou kvalitu této rohové pohovky, kterou ocení každý moderní interiérový designér.

Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu. Micadoni nabízí širokou škálu modulů, z kterých si můžete vybrat, abyste vytvořili nejlepší stylovou kombinaci.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Tento designový kousek přichází na zakázku a tak vzájemné podmínky jsou individuálně nastaveny. V případě, že nejste spokojeni, můžete se však obrátit na výrobce.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Pokud jste stále nerozhodnut

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.