Tmavě šedá jídelní židle Teulat Hug z látky: komfort pro váš jídelní stůl

Stylovou jídelní židli Teulat Hug si jednoduše zamilujete. Její promyšlený design dodá vašemu interiéru trendy prvek a stane se tak dominantou vašeho interiéru. Čalouněná je látkou Felicity de Gabriel, což je jednoduchý, polyesterový, propracovaný, designový materiál. Její design je definován organickými řádky, které hravě prozkoumávají nová a zářící perspektiva z hlediska struktury. Tento unikátní celek dotváří černě lakovaná kovová podnož, která zvýrazňuje celou podstatu této židle. Zamilujte se i vy do jídelní židle Hug.

Certifikace a norma nehořlavosti

Židle se díky certifikaci a normě nehořlavosti (EN 1021 1&2) skvěle hodí do komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely apod. Radost samozřejmě udělá také v domácím prostředí.

EN 1021 1 & 2 je vynikající referenční test, který nabízí nejlepší bezpečnostní standardy pro čalounění.

jídelní židle Teulat Hug

Celkové rozměry židle jsou 56 × 61 × 77 cm (Š×H×V). Výška sedáku je 48 cm. Dostupná je v krásné tmavě šedé barvě a její stavba je velmi pevná a odolná.

Jednoduchá údržba

Údržba této jídelní židle je velmi jednoduchá. Látkový povrch lze snadno očistit vlhkým hadříkem a lehkým mýdlovým roztokem. Pokud se náhodou na židli objeví nějaká větší skvrna, je možné ji snadno odstranit speciálním čistícím přípravkem na textil.

jídelní židle Teulat Hug

Tato jídelní židle je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přidat do svého interiéru moderní a stylový prvek. Jeho design je dokonale promyšlený a zároveň velmi pohodlný, takže vám umožní užívat si večeře i delší chvíle strávené u jídelního stolu. Pokud tedy hledáte kvalitní a stylovou jídelní židli, neváhejte a pořiďte si jídelní židli Teulat Hug z látky.

Koupit jídelní židli Teulat Hug z látky na Sidonia.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.