Unikátní police z borovicového dřeva dokonale ladí s každým interiérem


Sumi police z borovicového dřeva

Když hledáte ideální kousek nábytku do svého bydlení, zvažte pořízení police z borovicového dřeva Sumi od Kalune Design. Tento kus nábytku se totiž dokonale hodí do každého interiéru díky svému minimalistickému vzhledu a přirozenému materiálu.

Specifikace produktu

Police Sumi jsou vyrobené z borovicového dřeva, což z nich dělá ekologickou a odolnou alternativu k plastovým policím. Každá police měří 30 cm na výšku, 70 cm na šířku a 20 cm na hloubku. Deska má tloušťku 2 cm, což dodává police potřebnou pevnost a stabilitu.

Jemný design s využitím přírodního dřeva

Sumi police z borovicového dřeva jsou vynikajícím příkladem, jak lze s jednoduchým designem vytvořit kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Police mají minimalistický vzhled s rovnými liniemi a rámy. Jednoduchost designu se však nevztahuje na všechno. Každá police má o něco jiný barevný odstín a nerovnosti, které jsou typické pro přírodní dřevo. Tyto detaily dodávají polici charakter a zajímavost.

Univerzálnost poličky do kuchyně a jiných místností

Police Sumi mohou být využívány v různých místnostech, ale jejich nejčastější použití je do kuchyní. Jsou ideální na uspořádání koření, olejů a všech dalších nezbytností. Navíc díky přirozenému dřevu ladí s jakýmkoliv kuchyňským stylem, ať už je to moderní nebo rustikální.

Sumi police z borovicového dřeva v kuchyni

Sumi police však nejsou pouze pro kuchyni, ale mohou být využity i v obývacím pokoji, ložnici nebo koupelně. Odkládání knih, dekorace nebo kosmetiky – možnosti jsou nekonečné.

Zakupte si police Sumi a získáte unikátní kousek nábytku s důrazem na kvalitu a přírodní materiál

Odkaz na police Sumi naleznete na eshopu Esrom.cz na adrese https://www.esrom.cz/produkt/police-z-borovicoveho-dreva-sumi-kalune-design.

Sumi police jsou velmi cenově dostupné a nabízejí skvělou kvalitu. Koupíte je jako stavebnici, kterou snadno složíte dohromady pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. Můžete si také zakoupit více sad a vytvořit si dle svých představ vlastní úložný systém.

Sumi police od Kalune Design jsou ideálním doplňkem do každého bytu či domu a jejich kvalita a design se stanou stálou hodnotou vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.