Zelené křeslo ERIKSEN od HALMAR – pohodlí a moderní design jedním tahem

Večery strávené u oblíbené knihy či pořadu mohou být ještě příjemnějším odpočinkem s křeslem Eriksen. Je vyhotoveno v chesterfield stylu, vnitří rám je vyhotoven z masivu – zajišťuje nejvyšší možnou stabilitu. Čalounění v odstínu lesklé zelené dodává křeslu na eleganci.

Zelené křeslo ERIKSEN od HALMAR

Křeslo pro nejvyšší pohodlí

Vyvýšený sedák zajišťuje nejvyšší možné pohodlí při zaslouženém odpočinku po náročném dni. Zapadne do široké škály stylů interiéru, podtrhne skandinávské prostory, moderní i klasická aranžmá, padne do noty i náročnějšímu uživateli.

Detail křesla ERIKSEN od HALMAR

Široké možnosti výběru

K tomuto unikátnímu křeslu si můžete pořídit také pohovku Erikson stejného stylu, kterou rovněž najdete v naši nabídce. Vytvořte si tak doma prostor hodný filmových pláten! Anebo hledáte jen jinou barvu? Žádný problém, kolekce Eriksen nabízí několik variant.

Prohlédněte si křeslo ERIKSEN zelené v našem obchodě

Specifikace produktu:

  • Chesterfield styl
  • Hodí se do jakéhokoliv interiéru

Pro získání nového kvalitního sedáku a zároveň moderního kusu nábytku do domácnosti, je křeslo ERIKSEN od HALMAR tou pravou volbou pro Vás. Zelená barva a chesterfield styl dodají Vaší místnosti na eleganci a příjemném pocitu, zatímco masivní konstrukce zajistí stabilitu a komfort při každodenním používání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Media DESK a jeho autorem je Media DESK. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.